Zaznacz stronę

Slide      SKLEPY
INTERNETOWE
WEBSAJT - ZAWSZE NA CZASIE

SKLEPY INTERNETOWE

e-commerce

Podejmujemy się tworzenia profesjonalnych sklepów internetowych. Proponujemy rozwiązania, które oparte są na platformie WordPress z wykorzystaniem WooCommerce, oraz platformę PrestaShop. Tworzymy nowoczesne sklepy internetowe, które mają na uwadze wygodę kupującego. Stawiamy wyłącznie na responsywne sklepy internetowego.

 

Sklep WooCommerce i PrestaShop

Co to takiego i dlaczego decydujemy się na to postawić?

WooCommerce to dodatek do systemu zarządzania treścią WordPress. Rozszerza on stronę internetową o sklep internetowy, wyróżnia się prostotą obsługi i jest zalecany do mniejszych sklepów. Natomiast PrestaShop wyróżnia się niemalże niezliczoną ilością funkcjonalności. Wysoką wydajnością nawet przy bardzo dużej ilości produktów. Na odkreślenie zasługuje fakt, że obie platformy cały czas się rozwijają. To świetna alternatywa dla rozwiązań autorskich, które nierzadko kosztują nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

 

Wybrane możliwości sklepu:

Generowanie gotowych faktur

Oba systemy wyposażone są w moduł, który przeznaczony jest do automatycznego generowania faktur. Co więcej, możliwe jest automatyczne wysłanie faktury na skrzynkę mailową klienta.

Zaawansowane raporty sprzedaży

System dostarcza mnóstwa informacji dotyczących produktów zakupionych w sklepie internetowym. Dane prezentowane są w bardzo wygodny sposób – mają postać przejrzystych wykresów.

Wiele opcji płatności

Możliwości jest naprawdę wiele. W grę wchodzi między innymi zwykły przelew, PayPal, płatność za pobraniem, DotPay, płatności SMS , oraz wiele innych. Jednocześnie trzeba podkreślić, że płatności są całkowicie bezpieczne i naprawdę bardzo wygodne.

Interesująca prezentacja produktów

Wybierać można spośród rozmaitych form prezentacji produktów. W grę wchodzą galerie, pojedyncze zdjęcia, slidery cieszące się ostatnio ogromną popularnością. To jedynie niewielki wycinek tego, co w tym zakresie zapewnia program.

System kuponów rabatowych

Można zaproponować klientowi kupony rabatowe. Można je dowolnie konfigurować. Mogą być dodawane do każdego zakupu, dla nowych klientów bądź wówczas, gdy wartość zakupów przekroczy określoną kwotę.

Dopasowanie do Twoich potrzeb

Sklep internetowy zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Doskonale poradzimy sobie ze zmianą wyglądu, układu, a także dodaniem nowych funkcji.

Rozpocznij projekt

Gotowy na zmiany?

Więc zbudujmy coś razem!